Referencje.

Opinie naszych klientów.

Idea Leasing S.A., należąca do grupy Getin Holding S.A., rozpoczęła współpracę z agencją reklamową NAPP Mariusz Zakrzewski w kwietniu 2011 roku. Wówczas, jeszcze pod nazwą Panorama Finansów S.A., rozpisaliśmy przetarg na opracowanie logotypu oraz systemu identyfikacji wizualnej, który to przetarg agencja NAPP wygrała.

Owocna współpraca zaowocowała rozszerzeniem zakresu współpracy. Po opracowaniu SIW dla Panoramy Finansów S.A. oraz dla marki handlowej PF Leasing agencja NAPP odpowiedzialna była za wdrożenie brandingu (logo, akcydensy, oznakowanie zewnętrzne, pojazdy, reklamy prasowe, reklamy internetowe, ulotki, etc).
W latach 2011 – 2012 agencja NAPP na podstawie stałej umowy odpowiedzialna była za kompleksową obsługę naszej firmy w zakresie wszelkich działań kreatywnych i projektowych oraz wykonawczych w obszarze ATL i BTL.
……
Agencja reklamowa NAPP Mariusz Zakrzewski nie jest po prostu agencją reklamową, która briefuje Klienta i bezrefleksyjnie przygotowuje na podstawie briefu swoja propozycję kreatywną. Właściciel agencji Pan Mariusz Zakrzewski osobiście angażuje się w każdy przetarg, przede wszystkim starając się zrozumieć potrzeby Klienta, poznać nie tylko jego ofertę ale również ofertę i pozycjonowanie konkurencji rynkowej, dotrzeć do sposobów myślenia odbiorców usług czy produktów Klienta.
Oczywiście nie bez znaczenia jest ogromna kreatywność, otwartość, profesjonalna wiedza oraz doświadczenie właściciela agencji i jego współpracowników. Wszystkie te cechy zawsze gwarantowały nam atrakcyjne, czytelne, przyciągające, osadzone we współczesnej estetyce kreacje spełniające nasze wymagania.
Na koniec warto podkreślić również terminowość działań agencji NAPP. Nasze zlecenia często składane były z bardzo krótkimi czasami realizacji i nigdy nie zdarzyły się opóźnienia w ich realizacji.

- Grzegorz Dziok, Członek Zarządu, IDEA LEASING SA

SteriPack Medical Poland Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą, posiadającą swoje fabryki w Irlandii, Polsce, Malezji i USA oraz przedstawicielstwa w 40 państwach na świecie. Firma dostarcza na rynek medyczny i farmaceutyczny na całym świecie opakowania i usługi sub-contractingowe.

Od ponad 6 lat, firma NAPP wykonuje dla nas szereg prac związanych z wizerunkiem zewnętrznym. Agencja zaprojektowała dla nas odświeżone logo, komplet materiałów firmowych i reklamowych (foldery, notatniki, teczki, etc ) jak i również grafikę stoisk na międzynarodowe targi medyczne w Stuttgarcie i Duesseldorfie.
Projekty firmy NAPP w sposób przejrzysty i jasny przekazują w formie graficznej zarys oczekiwanego wizerunku, jaki nasza firma pragnie przekazać swoim Klientom. Prace NAPP zawsze nawiązują do korzeni wartości firmy i w wyjątkowy sposób przekładają je na język grafiki.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności firmy NAPP współpracujemy od wielu lat, a praca nad projektami przebiega w sposób profesjonalny dając nam dużo satysfakcji zarówno ze współpracy jak i z jej efektów.

.

- Marta Karwan, STERIPACK GROUP, Sales & Marketing Director

Nasza firma – Broker Ubezpieczeniowy RKB Sp. z o.o. chciała się stać bardziej widoczna i konkurencyjna na ryku, co wiązało się z radykalną zamianą wizerunku. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z agencją NAPP Mariusz Zakrzewski. Projekt został podzielony na etapy, w pierwszym agencja wykonała dla nas nowe logo oraz key-visual , a następnie zaprojektowała oraz wyprodukowała komplet materiałów biurowych i reklamowych. Jednym z elementów spajających całość produkcji marketingowej i użycia w komunikacji różnych elementów charakterystycznych było stworzenie księgi znaku. Aktualnie współpracujemy w sposób ciągły w bieżących projektach związanych z reklamą.

Współpraca z NAPP przyczyniła się do rozwoju i uatrakcyjnienia wizualnego serwisu www.rkb.pl. Zaangażowanie w realizowane projekty owocuje wyróżniającymi się pracami, pozwalającymi na tworzenie charakterystycznego, efektownego wizerunku.
Dodatkowo agencja rzetelnie i terminowo wywiązuje się z powierzonych jej zadań. Przygotowane przez nią projekty są wykonane z dbałością o detale. Jakiekolwiek potrzeby zmian w zleceniach spotykają się zawsze z elastycznością i szybką reakcją.

- Leszek Rakowski, RKB Broker Ubezpieczeniowy, Wiceprezes Zarządu